Kategorie: Aktuálně

DEKORACE PRO FIREMNÍ PÁRTY, OSLAVY, SILVESTR I SVATBY

DEKORACE PRO FIREMNÍ PÁRTY, OSLAVY, SILVESTR I SVATBY

Metalické barvy, girlandy a nafukovací balónky dodají interiéru nevšední vzhled. Výzdoba umocní atmosféru svátečních chvil, ať už jde o firemní akce, oslavy nebo silvestrovskou noc. I díky tomu bude vaše akce patřit k nezapomenutelným. Společnost MojeParty.cz působí na trhu 10 let a byla průkopníkem v oblasti dekorací pro firemní párty, svatby a rodinné oslavy. V dnešní nabídce e-shopu mají široké spektrum všech typů dekorací pro výzdobu a slavnostní stolování. Mezi doplňkovou činnost patří kompletní zákaznický servis, kdy zorganizují a připraví kompletní akci na míru. Na pár otázek jsme se zeptali Renaty Krňákové, jednatelky společnosti MojeParty.cz.    

Máte v nabídce dekorace, které vydrží a „přežijí“ silvestrovskou noc?  
Oslavu přežijí všechny dekorace. Otázkou je, jak se k nim při bujaré oslavě přítomní zachovají. Každopádně všechny typy závěsných dekorací, kdesi nad hlavami hostů, by měly vydržet každý nápor silvestrovské radosti. K silvestrovské noci doporučujme i vhodné kostýmové doplňky, čepičky, klobouky, které dodají každé silvestrovské zábavě ten správný šmrnc. Všechny doplňky lze vzájemně kombinovat a sladit jak barevně, tak stylově. Doporučujeme proto při výzdobě zvolit doplňky a dekorace ze stejné kolekce. To je ta nejjednodušší cesta, jak vytvořit vkusnou slavnostní atmosféru, která nejen zabaví, ale i pocitově zaujme. Večírek posledního dne v roce může mít i své téma, příběh. Oblíbené jsou oslavy ve stylu Casino, VIP, Black and White, Disco party, 60. léta, Velký Gastby apod. O silvestrovské noci bychom neměli zapomenout na klasické doplňky. Každý máme párty spojenou s konfetami, serpentýnami, frkačkami...

Které produkty jsou pro malé akce nejefektivnější?
Mezi nejvíce poptávané služby patří výzdoba dané lokality a balonkové dekorace. Balónky dokáží perfektně zaplnit prostor a navíc podnítit hosty k zábavě. Balonková atmosféra je vždy barevně poutavá a hravá. Hodí se zejména k neformálním oslavám. Nejlevněji vycházejí  balónky foukané vzduchem. V našem e-shopu mojeparty.cz si můžete vybrat hned z několika druhů balonků v pestré barevné škále. Existují speciální latexové balonky, které lze navazovat do barevných girland. Současně distribuujeme heliové sety, které umožní zakoupeným balonkům létat. Helium sice nepatří mezi nejlevnější produkty, ale dokáže vznést do zábavy neskutečnou atmosféru. V naší nabídce najdete až 6000 druhů dekorací pro různé oslavy a slavnostní příležitosti.

Z balónků jdou vytvořit různé kreace. Zvládnout si vaši zákazníci sami vytvořit například letopočet?  
Velkým hitem jsou velká foliová písmena ve tvaru číslic. Můžete je nafukovat vzduchem nebo heliem. Tato jednoduchá balonková výzdoba je na instalaci velmi snadná a mezi zákazníky oblíbená.

Máte nějaký tip pro penziony?
Každý host se rád vrací tam, kde mu je příjemně. Kromě běžných služeb je dobrým tipem nabídnout něco navíc. Např. výjimečnou atmosféru v rámci sezónní svátků nebo možnost nabídky pro ty, kteří hledají lokality pro své výjimečné dny. I na neobvyklé požadavky je potřeba umět reagovat. Dnes je velkým trendem možnost svatebních obřadů přímo „pod širým nebem“ s hostinou a následným ubytováním hostů v místě. Pokud se penzion může pochlubit krásným prostředím, zahradou nebo romantickými přírodními sceneriemi v blízkém okolí, budou jej jistě vyhledávat zájemci, kteří hledají lokalitu s veškerým servisem.

www.mojeparty.cz

 

14.12.2017