Kategorie: Aktuálně

NA PODSKALÍ S POMLÁZKOU OD PANA DOMÁCÍHO

NA PODSKALÍ S POMLÁZKOU OD PANA DOMÁCÍHO

Rodinný penzion Podskalí nabízí ubytování pro vyznavače sportu, ale i romantiky. Na jaře i v zimě je spousta možností, jak si pobyt užít. Na Velikonoce se drží tradic a klasiky.

V období Velikonoc se začíná probouzet příroda a z penzionu do Adršpašsko – Teplických skal je to jen co by kamenem dohodil. Na skalnatých vyhlídkách je možné se vyhřívat na sluníčku. Slunce, které má už sílu, každý po zimě vyhledává.

Po návratu z turistického výšlapu sem tam i nožky zabolí, někdy i celé tělo. A my v penzionu Podskalí na to máme lék. Horkou lázeň o teplotě 38°C až 40°C si můžete užít v dřevěném koupacím sudu pod širým nebem. K tomu podáváme svařák nebo pivo na osvěžení. Kdo se nerad koupe, může k regeneraci využít masáže. Každý si tu najde to své. Pro děti je k dispozici dětský koutek v penzionu, venku se nachází hřiště s houpačkami, bazénem a nově i retro kolotoč!

Hosté k nám mohou zavítat po celý rok. Sváteční víkendy si mohou užít se vším, co k nim patří. Velikonoce bez tradic, jako by ani nebyly! Celý penzion svátečně vyzdobíme, vevnitř i venku. V neděli večer se s hosty sejdeme při svíčkách u barvení vajec na pondělní pomlázku. Tvořivosti se hranice nekladou, zdobí se ornamenty, barevně i obyčejně. Před časem jsme měli i kraslici s opravdu originálním pojetím, inspirovaným zážitky z okolí. Na vajíčku byl nakreslený bunkr! V blízkosti našeho zařízení jich je totiž spousta. Velikonoční snídaňové menu je také ve znamení barvených vajíček a nechybí ani pomlázková koleda od pana domácího. Vykoleduje všechny dívky a ženy, aby byly krásné a svěží po celý rok. Tradice se mají dodržovat! K návštěvě lákají romantická skalnatá zákoutí Teplicko-Adršpašska, malebná údolí a příkré svahy Policka, tichá Broumovská kotlina s mnoha unikátními barokními památkami. Ze 13metrové rozhledny na vrcholu hory Čáp se skýtá výhled na celé Krkonoše, Jestřebí hory a Góry Stolowé.

Hana Havalcová Raková

www.podskali.cz

12.3.2018