Kategorie: Představujeme

LUCKY HORSE RANCH TO JE ŽIVOTNÍ STYL

LUCKY HORSE RANCH TO JE ŽIVOTNÍ STYL

Ranč v Kolnovicích na Jesenicku je obklopený loukami, pastvinami a lesy, který přenese své hosty během chvíle na divoký západ. Westernový styl ježdění znamená i možnost vyzkoušet si pasení dobytka přímo na pastvě.

Na koňské farmě poskytují základní výcvik, tréninky, vyjížďky do přírody, vodění dětí na koni. Nejvíce jsou zaměřeni na westernové ježdění. Chovají zde také dobytek, tak kdo umí krok, klus, může se stát na chvíli kovbojem a zahnat stádo na jiné místo na pastvě. I pro ty, kteří nechtějí přímo do sedla, tady mají program. Mohou se projet v bryčce po okolí. Stádo koní čítá kolem 30 kusů chovných kobyl a k nim zde mají 2 plemenné hřebce. K vidění jsou zde i poníci, telata, kozy a prasata.

Hosty zde ubytují v chalupě pod rančem, která zaručuje veškeré soukromí, klid, odpočinek, relaxaci a poznávání přírodních krás. V chalupě je plně vybavená kuchyňka, lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba, obývací pokoj, jídelna s prostornou sedací soupravou a jídelním stolem. Nechybí koupelna, wc ani wifi připojení k internetu.Vytápění je v krbových kamnech. Ubytování pro 10 až 12 osob ve 3 pokojích. Povoleni jsou domácí mazlíčci a pro majitele koní zajistí po dohodě i ustájení.

Kromě tábora pro děti od 8 let pořádají westernové závody nebo na podzim atraktivní Hubertovu jízdu. Na ranči se stále něco dobudovává a také do budoucna mají smělé plány.

Ranč je životní styl, který vede nesmírná láska ke koním.

www.lhranch.eu

3.8.2017