Kategorie: Představujeme

MEDLIČKY JSOU PRO KAŽDÉ POČASÍ

MEDLIČKY JSOU PRO KAŽDÉ POČASÍ

Penzion Medličky  Batelov Vysočina

Na Vysočině se uprostřed krásné přírody nachází rekreační zařízení, které má otevřeno po celý rok. Místo s řadou možností na aktivní dovolenou. Wellness penzion Medličky je připraven na individuální hosty i firemní klientelu za každého počasí.

Kapacita zařízení je 48 lůžek a kromě ubytování a stravy zde poskytují řadu dalších služeb. Hosté je mohou využít nejen v létě, ale i v zimě. K dispozici je bazén, velká vířivka pro 7 osob a wellness s finskou saunou, biosaunou a dalšími prvky pro relaxaci. Nechybí zde ani masérna či malá tělocvična. Z venkovních aktivit lze využít okruh pro inline brusle, multifunkční hřiště s umělým trávníkem vhodné pro tenis, malý fotbal, nohejbal, volejbal a další sporty. Medličky jsou obklopeny přírodou a tak je k dispozici i travnatá plocha pro cvičení pod širým nebem. Rodiny s dětmi mohou své ratolesti nechat vydovádět na dětském hřišti. A milovníci rybolovu i přírodních koupališť si zde také přijdou na své díky blízkosti několika rybníků. 

Pro zimní radovánky je několik možností. Hned v blízkosti se nachází několik sjezdovek Čeřínek, Křemešník, Šacberk i běžeckých tratí. Kromě lyžování mohou hosté bruslit na zamrzlých rybnících na klasických bruslích nebo využít asfaltový okruh pro inline brusle, který vede okolo areálu.

K příjemnému pobytu patří také dobré jídlo, které si hosté mohou užít v restauraci nebo při posezení na letní terase. Pokud není zrovna počasí na výlety, letní nebo zimní radovánky, je možnost využít wellness, bazén nebo doplňkové aktivity jako jsou šipky, kulečník, laserová střelnice.

Zkrátka Medličky jsou pro každé počasí.

www.penzion-medlicky.cz

4.1.2017