Kategorie: Představujeme

NA STATKU BERNARD VÁS NAUČÍ ŘEMESLŮM

NA STATKU BERNARD VÁS NAUČÍ ŘEMESLŮM

Na Statku Bernard rádi oživují tradice a tak pro zájemce otevírají řemeslné kurzy. Účastníci si mohou v kurzech vyrobit dřevěné výrobky, vonné svíčky nebo tvořit dekorace v kurzech designu. Statek z Krušných hor rád uvítá všechny návštěvníky napříč generacemi.  

Ubytování poskytují v příjemném penzionu, nabízí řemeslné kurzy, romantické pobytové a zážitkové balíčky. Ke zpestření pobytu je možné navštívit Muzeum řemesel nebo interaktivní a zábavné Centrum řeky Ohře. Na statku se nachází také poklidná restaurace s bohatou nabídkou, nechybí zde ani ZOO koutek, který projde v letošním roce (2017) rozsáhlou inovací.

Jezdí sem jednotlivci, páry, rodiny s dětmi, ale i skupiny a zájezdy. Novinkou je možnost pořádat zde fotbalová soustředění na nově vybudovaném hřišti a věnují se také školním exkurzím. Na statku Bernard nabízí perfektní zázemí pro firemní školení a svatby, k nezapomenutelným zážitkům patří výlet limuzínou po okolí.

O kulturní vyžití zde není nouze. Díky vlastní činnosti poskytují výstavní prostory a pořádají výstavy a vernisáže, sami připravují kulturní programy po celý rok. Mezi největší akce patří Masopust, Tradiční řemesla našim dětem, oslava Svatého Martina a Vánoční trhy. Pořádají také regionální Workshopy a festivaly řemesel, v létě koncerty.

S úsměvem a nadšením zde přivítají každého milého návštěvníka a věří, že si z pobytu odnese spoustu příjemných a obohacujících zážitků!

www.statek-bernard.cz

 

29.1.2017