Kategorie: Představujeme

PENZION U ČTYŘLÍSTKU NAVŠTĚVUJÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI

PENZION U ČTYŘLÍSTKU NAVŠTĚVUJÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Penzion U Čtyřlístku se nachází v srdci Železných hor v malé osadě Hořelec jen 4 km od přehradní nádrže Seč. Poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a lednicí. K penzionu dále náleží 3 šestilůžkové chatky, které disponují vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí, menším kuchyňským koutem, krbovými kamny, venku je posezení a ohniště. Penzion s chatkami o kapacitě 65 lůžek má k dispozici tenisový kurt, hřiště na beach volejbal. Milovníci wellness si mohou dopřát pivní lázně, vířivky, sauny, solné jeskyně, masáže, manikúru, pedikúru a kosmetické služby.

Stylový Penzion U Čtyřlístku poskytuje pestrou paletu služeb. Kromě výborných pokrmů podávaných v restauraci uspokojí rodinné dovolené, firemní akce, svatby, romantické a wellness pobyty i sportovní soustředění. Pro hosty připravují snídaně, polopenzi, plnou penzi či výběr alla carte.

Penzion nabízí řadu různého vyžití, ať už venku či vevnitř. Vzhledem k tomu, že kolem jsou velmi dobře značené jak turistické trasy tak i cyklistické, tak pěšky i na kole. Jsou zde připraveni i na větší počty cyklistů, kterým mohou kola uschovat. Mimo jiné lze hostům zapůjčit deskové hry nebo petanque. Dětský koutek je připraven v restauraci i před penzionem. Klientela sem zavítá různá, od rodin s dětmi po mladší páry, uspokojí zde i různé firemní akce, na jaře a na podzim školy v přírodě či různá soustředění.

Penzion navštívila i řada známých osobností: herec Jan Antonín Duchoslav, bývalá hlasatelka Marie Tomsová nebo skupina Maxim Turbulenc.

www.penzion-uctyrlistku.cz

 

5.9.2017