Kategorie: Produkty

PARAVÁNY DO KAŽDÉHO POKOJE

PARAVÁNY DO KAŽDÉHO POKOJE

Paravány mohou jednoduše vyřešit potíže s oddělením společných prostor, ale stejně dobře mohou být umístěny v každém pokoji a stát se neocenitelným pomocníkem hostů. Mnohdy je na cestách pohodlnější mít svých pár věcí na pokoji pěkně přehledně na očích, než je ukládat do skříně. Vždyť při pobytu v penzionu, hotelu či jiném ubytovacím zařízení jsou jeho hosté jen na chvíli. Pod značkou La Philipa jsou vyráběny paravány přesně na přání zákazníka.

STYLOVÉ PARAVÁNY POD ZNAČKOU LA PHILIPA

Je libo závěsná příčka na kravaty? Nebo věšák na motýlky? To vše umí vyřešit Martina Navrátilová, která se výrobou designových paravánů zabývá. Základní design každého paravánu tvoří dřevo v kombinaci s dekorativní látkou. Vše je možné přizpůsobit podle požadavku zákazníka a tak každý kus je vlastně originál, který doplní interiér o stylový designový kousek. Variacím se meze nekladou, a tak podle výběru materiálu a vzoru látky se mohou vytvářet paravány, které dotvoří styl daného zařízení nebo pokoje. Konstrukce je uzpůsobena tak, aby se paravány daly snadno poskládat, přemístit z místa na místo nebo uskladnit na přechodnou dobu.Látky nejsou upevněny napevno, takže je možné je sundat a vyprat. V případě, že se paraván tzv. okouká, je možné původní látkovou výplň jednoduše nahradit novou. Paravány je tak možné stále obnovovat.

KREATIVNÍ PARAVÁNY PRO DĚTI

Kromě designových paravánů, které jsou určeny dospělým, nabízí značka La Philipa i varianty pro děti. Kreativní paravány jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zkombinovat praktičnost spolu se zútulněním prostor. Své opodstatnění naleznou v dětském koutku nebo jako zástěny pro kojící matky. Každá stěna paravánu může sloužit jiným účelům, jako kapsář, tabule k psaní a kreslení nebo může tvořit kreativní obrazec. Větší paravány slouží k oddělení prostor například ve foyer nebo u recepce, dokáží také zútulnit prostory a zajistit soukromí v restauraci či kavárně. Menší paravány nacházejí největší uplatnění na pokojích  k pověšení věcí či odložení ručníků a přejímají tak úkol němého sluhy, ovšem s daleko větším komfortem co do přehlednosti odložených věcí.

www.designoveparavany.cz

22.7.2017