Kategorie: Služby

POHODLNÉ VZDĚLÁVÁNÍ - VLASTNÍ POZNÁNÍ

POHODLNÉ VZDĚLÁVÁNÍ - VLASTNÍ POZNÁNÍ

Digitální svět se přesouvá i do roviny vzdělávání. Představujeme vám projekt, který přinese nový vítr do vašeho marketingu v penzionech. Projekt Vlastní poznání je moderním nástrojem poradenského portálu Vlastní cesta, který šetří váš čas i finance. Online projekt vám umožní věnovat se vzdělávání odkudkoli a kdykoli vám to bude vyhovovat.

JAK SE HOSTÉ ROZHODUJÍ?

Na čem je postavený váš marketing, na základě čeho si hosté vybírají svůj pobyt, jak se rozhodují? Provedeme vás marketingem krok za krokem, abyste si ujasnili základní stavební kameny podle praktických zkušeností a poznatků. Navedeme vás k objevení vlastního nej, jedinečné marketingové nabídky, kterou můžete zaujmout své hosty. Zavedení vás nebude stát horentní sumy. Předložíme vám řadu neotřelých nápadů a záleží jen na vás, co si vyberete, co bude pro vás vhodné a jakou službu hostům nabídnete.  

VZDĚLÁVÁNÍ Z POHODLÍ DOMOVA

Díky projektu Vlastní poznání můžete procházet všechny kroky v pohodlí své kanceláře nebo domova. Můžete využít každou volnou chvilku k poznání praktických tipů. Přesvědčíme vás o tom, že jsou možnosti, jak jednoduše zlepšit svůj marketing. Věříme, že projekt Vlastního poznání vás obohatí a přiměje k aktivnímu využití jednotlivých bodů, které budete chtít hned aplikovat do praxe. Díky vašemu aktivnímu přístupu můžete posunout vlastní marketing v penzionu o kousek dál.

www.vlastni-poznani.cz

 

 

22.7.2017