VELIKONOČNÍ TRADICE INSPIRUJÍ

VELIKONOČNÍ TRADICE INSPIRUJÍ

Velikonoce jsou prvními svátky po novém roce, na které se každý moc těší. Přinášejí svěží vzduch a jaro. K Velikonocům se pojí tradice, které stojí zato udržovat pro další generace. V dnešním uspěchaném světě mnohé z nich dostávají na frak a spousta lidí si užívá velikonoční svátky po svém. Využívají volné dny k projížďkám na kole, k procházkám do přírody. Jak by ne, po zimě se každý těší na sluníčko a probouzející se přírodu.

SPOLUPRÁCE PŘINÁŠÍ OVOCE - HOSTY

SPOLUPRÁCE PŘINÁŠÍ OVOCE - HOSTY

Když táhne více lidí za stejný provaz, výsledek je určitě znát. Přesvědčili se o tom na jižní Moravě, když spolu s ostatními poskytovateli podobných služeb dali hlavy dohromady a založili spolek Vinaříček. Zakladatelkou spolku Vinaříček je paní Zdeňka Hřebačková, majitelka penzionu Selský dvůr.

NA PODSKALÍ S POMLÁZKOU OD PANA DOMÁCÍHO

NA PODSKALÍ S POMLÁZKOU OD PANA DOMÁCÍHO

Rodinný penzion Podskalí nabízí ubytování pro vyznavače sportu, ale i romantiky. Na jaře i v zimě je spousta možností, jak si pobyt užít. Na Velikonoce se drží tradic a klasiky. V období Velikonoc se začíná probouzet příroda a z penzionu do Adršpašsko – Teplických skal je to jen co by kamenem dohodil. Na skalnatých vyhlídkách je možné se vyhřívat na sluníčku. Slunce, které má už sílu, každý po zimě vyhledává.

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2018

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2018

Od 15.1. do 28.2.2018 probíhá již IX. ročník úspěšného Grand Restaurant Festivalu, který se uskuteční napříč celou Českou republikou. Těšit se můžete na zvýhodněné degustační menu v 89 luxusních restauracích prestižního Maurerova výběru Grand Restaurant. Mottem nadcházejícího ročníku je „Superfood za super ceny!“.

NEJZNÁMĚJŠÍ FILMOVOU VESNICÍ JSOU HOŠTICE U VOLYNĚ

NEJZNÁMĚJŠÍ FILMOVOU VESNICÍ JSOU HOŠTICE U VOLYNĚ

O proslavení malé české vesničky Hoštice u Volyně se nejvíce zasloužil režisér Zdeněk Troška. Místní rodák zpracoval téma života na vesnici komediální formou, která baví diváky už více než 30 let. Slavných osobností v jihočeské vísce mají víc - Michala Tučného a Tomáše Linku.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »