O nás

Přinášíme novinky, zajímavosti, rozhovory a diskuze z cestovního ruchu. Portál www.propenziony.cz a Noviny nejen pro penziony jsou určeny především pro majitele, ředitele, provozní manažery a personál ubytovacích zařízení. Na své si zde mohou přijít i poskytovatelé služeb jako jsou cateringové společnosti, zážitkové agentury a další, ale také návštěvníci a hosté ubytovacích zařízení.

Co naleznete na webu propenziony.cz?

AKTUÁLNĚ

Zařazujeme články k aktuálnímu dění, přinášíme tipy a náměty na zlepšení služeb v ubytování, stravování i dalších službách, které mají návaznost na cestovní ruch.

TÉMA

Držíme se předem stanoveného mediálního plánu a zde vám přinášíme ochutnávku tématu, kterému se podrobně věnujeme v daném čísle Novin nejen pro penziony.     

  • červenec 2016: SVATBY
  • srpen 2016: UBYTOVÁNÍ BEZ BARIÉR
  • září 2016: NA POBYTU S KOLEM  
  • říjen 2016: ZAVEDENÍ EET
  • listopad 2016: WELLNESS   
  • prosinec 2016: FIREMNÍ AKCE

PŘEDSTAVUJEME

Být odlišný od ostatních, vynikat v nějakém směru se vždy vyplatí. V tomto bloku vám budeme přinášet přestavení penzionů, které mají co nabídnout. Těšit se budete moci na stylové penziony, originální stavby, netradiční vybavení interiérů, zážitkové programy nebo  zajímavé nabídky.    

ZAJÍMAVOSTI

Přineseme vám zajímavosti z cestovního ruchu, památky i zážitky. Inspirujte se zajímavostmi, které jsou největším lákadlem vašeho regionu.

SOUTĚŽ

Každý měsíc budeme přinášet zajímavé téma, kterému bude věnována i soutěž. Soutěžit mohou všechny penziony, malé i velké a získat pro svůj penzion prezentaci i hodnotné ceny. Buďte aktivní a budete vidět.

NOVINY NEJEN PRO PENZIONY

Noviny nejen pro penziony vycházejí každý měsíc. Rozebírají dané téma do větší hloubky, přináší rozhovory s profesionály a hlavně tipy a poradenství. Noviny vytváříme s cílem informovat o názorech k danému tématu a vlastních zkušenostech lidí, kteří mají s danou problematikou co do činění. Nechceme být teoretiky, ale přinášet zkušenosti z praxe.     

Čím se ještě zabýváme?

  • semináři o marketingu pro služby v cestovním ruchu
  • marketingovým poradenstvím
  • navrhujeme texty i grafiku

Chcete číst téma, které vás zajímá? Chcete se s námi podělit o zajímavosti z vašeho penzionu nebo regionu? Napište nám na e-mail: redakce@propenziony.cz