O nás

Přinášíme novinky, zajímavosti, rozhovory a diskuze z cestovního ruchu. Portál www.propenziony.cz a Noviny nejen pro penziony jsou určeny především pro majitele, ředitele, provozní manažery a personál ubytovacích zařízení. Na své si zde mohou přijít i poskytovatelé služeb jako jsou cateringové společnosti, zážitkové agentury a další, ale také návštěvníci a hosté ubytovacích zařízení.

Co naleznete na webu propenziony.cz?

AKTUÁLNĚ

Zařazujeme články k aktuálnímu dění, přinášíme tipy a náměty na zlepšení služeb v ubytování, stravování i dalších službách, které mají návaznost na cestovní ruch.

TÉMA

Připravujeme tematické články, kterým se podrobně věnujeme v daném čísle Novin nejen pro penziony.     

PŘEDSTAVUJEME

Být odlišný od ostatních, vynikat v nějakém směru se vždy vyplatí. V tomto bloku vám přinášíme zařízení, která mají svá specifika. Těšit se budete moci na stylové penziony, originální stavby, netradiční vybavení interiérů, zážitkové programy nebo zajímavé nabídky.    

ZAJÍMAVOSTI

Přineseme vám zajímavosti z cestovního ruchu, památky i zážitky. Inspirujte se zajímavostmi, které jsou největším lákadlem vašeho regionu.

NOVINY NEJEN PRO PENZIONY

Noviny nejen pro penziony vycházejí každý měsíc. Rozebírají dané téma do větší hloubky, přináší rozhovory s profesionály a hlavně tipy a poradenství. Noviny vytváříme s cílem informovat o názorech k danému tématu a vlastních zkušenostech lidí, kteří mají s danou problematikou co do činění. Nechceme být teoretiky, ale přinášet zkušenosti z praxe.     

Čím se ještě zabýváme?

  • marketingovým poradenstvím
  • navrhujeme texty i grafiku

Chcete číst téma, které vás zajímá? Chcete se s námi podělit o zajímavosti z vašeho penzionu nebo regionu? Napište nám na e-mail: redakce@propenziony.cz