O nás

Novinky, zajímavosti, rozhovory a diskuze z cestovního ruchu. Portál www.propenziony.cz a Noviny nejen pro penziony je určen především pro majitele, ředitele, provozní manažery a personál ubytovacích zařízení. Na své si zde mohou přijít i poskytovatelé služeb jako jsou cateringové společnosti, zážitkové agentury a další, ale také návštěvníci a hosté ubytovacích zařízení.

Co naleznete na webu propenziony.cz?

AKTUÁLNĚ

Články k aktuálnímu dění, tipy a náměty na zlepšení služeb v ubytování, stravování i dalších službách, které mají návaznost na cestovní ruch.

TÉMA

Tematické články k sezóně, svátkům a akčním nabídkám.     

PŘEDSTAVUJEME

Být odlišný od ostatních, vynikat v nějakém směru se vždy vyplatí. V tomto bloku vám přinášíme zařízení, která mají svá specifika. Stylové penziony, originální stavby, netradiční vybavení interiérů, zážitkové programy nebo zajímavé nabídky.    

ZAJÍMAVOSTI

Zajímavosti z cestovního ruchu, památky i zážitky. Inspirujte se zajímavostmi, které jsou největším lákadlem vašeho regionu.

NOVINY NEJEN PRO PENZIONY

Noviny nejen pro penziony vycházely od 7/2016 do 3/2018 v podobě elektronického měsíčníku. Rozebíraly daná témata do větší hloubky, přinášely rozhovory s profesionály a hlavně tipy a poradenství. Noviny byly vytvářeny s cílem informovat o názorech k danému tématu a vlastních zkušenostech lidí, kteří mají s danou problematikou co do činění. Ne teoreticky, ale prakticky se zkušenostmi z praxe.     

AUTORKA PROJEKTU NOVINY NEJEN PRO PENZIONY

"Noviny nejen pro penziony jsem vytvářela s cílem marketingově podpořit penziony, které svou práci dělají dobře, představit zajímavosti a inspirovat ostatní. Proč? Práce v marketingu mě baví, stejně tak jako práce s lidmi," šéfredaktorka a vydavatelka Yveta Sommerová