MÁTE NĚKDY HODNĚ PRÁCE? A POTŘEBUJETE DALŠÍ RUCE?

MÁTE NĚKDY HODNĚ PRÁCE? A POTŘEBUJETE DALŠÍ RUCE?

Sezónnost ovlivňuje v oboru HoReCa každou činnost. Když chybí pracovní síly, mohou příležitostně pomoci starší občané. „Odchod do důchodu není pro spoustu lidí až tak skvělý, jak se říká,“ sdělila zakladatelka projektu Zkušení.cz Hana Čmielová. V posledních letech tráví podstatná část obyvatel svou letní dovolenou doma a objevuje krásy Česka. Rozrůstají se požadavky na stravování, přibývá i množství stánků s rychlým občerstvením. Na jednu stranu je to příznivé období. Ze strany klientů je zájem o ubytování a stravovací služby, ale na druhou stranu se nedostává personálu. Přijímat zaměstnance do trvalého poměru se nevyplatí, tak je většina sezónních pracovníků najímána na krátkodobé brigády.

VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ JAKO NÁPLŇ TEAMBUILDINGU

VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ JAKO NÁPLŇ TEAMBUILDINGU

Pro stmelení kolektivu připravují program samotní zaměstnavatelé i agentury. Pasou po neotřelých zážitcích, které odhalí silné i slabé stránky jednotlivců, ale posílí celý tým. Jedním z nich je práce s dechem vedená lektorkou a operní zpěvačkou Janou Šelle. Mimo jiné také zakladatelkou a producentkou uměleckého projektu „Zpívající nádraží“.

PENZION U MALÍŘSKÝCH

PENZION U MALÍŘSKÝCH

Dům je v rukou rodiny Malířských více jak 200 let. Záznamy v kronice z roku 1912 dokládají pobyty známých osobností. Největším lákadlem je krásné prostředí a na dosah příroda s množstvím stezek pro pěší i pro cyklisty. Za bývalého režimu nemovitost vyvlastnili a pak už se neudržovala. Chátrala 50 let. V roce 1997 se rodina Karla a Marie Malířské rozhodla, že se pustí do rekonstrukce. Karel je navíc poslední „Malířský“.

PENZION U ČTYŘLÍSTKU NAVŠTĚVUJÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI

PENZION U ČTYŘLÍSTKU NAVŠTĚVUJÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Penzion U Čtyřlístku se nachází v srdci Železných hor v malé osadě Hořelec jen 4 km od přehradní nádrže Seč. Poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a lednicí. K penzionu dále náleží 3 šestilůžkové chatky, které disponují vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí, menším kuchyňským koutem, krbovými kamny, venku je posezení a ohniště. Penzion s chatkami o kapacitě 65 lůžek má k dispozici tenisový kurt, hřiště na beach volejbal. Milovníci wellness si mohou dopřát pivní lázně, vířivky, sauny, solné jeskyně, masáže, manikúru, pedikúru a kosmetické služby.

PENZION KASKÁDA POD ORLÍKEM

PENZION KASKÁDA POD ORLÍKEM

Nově zrekonstruovaný penzion Kaskáda se nachází v údolí Vltavy, asi 60 km od Prahy. Možnosti ubytování poskytuje v pokojích o dvou, třech a čtyřech lůžkách. Díky blízkosti vltavské přehrady Orlík je zde dostatek možností na výlety po svých i na kole. V budově je k dispozici i velká restaurace s terasou a taneční sál. Nachází se na levém břehu Vltavy asi 50 metrů od řeky a kilometr v údolí pod Orlickou přehradou.


Strana:  1 2 3   další »