Podkategorie: Produkty Služby

 

DEKORACE PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST - MojeParty.cz

DEKORACE PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST - MojeParty.cz

Dekorace interiérů i exteriéru k různým příležitostem. Společnost MojeParty.cz vám prostřednictvím e-shopu zajistí široké spektrum všech typů dekorací pro výzdobu a slavnostní stolování. Firma zajistí i zákaznický servis, zorganizují a připraví kompletní akci na míru.

SEZÓNNÍ VÝPOMOC - ZKUŠENÍ

SEZÓNNÍ VÝPOMOC - ZKUŠENÍ

Webový portál Zkušení.cz sdružuje starší občany, kteří mají chuť pracovat v důchodovém věku. Mají zkušenosti z rozličných oborů: ze služeb v cestovním ruchu, kuchařského umění, zdravotnictví, zahradnictví, ekonomiky, elektro a dalších oborů.

UBRUSY, ZÁVĚSY, PROSTÍRÁNÍ Z DÍLNY ŠITÍ AJKA

UBRUSY, ZÁVĚSY, PROSTÍRÁNÍ Z DÍLNY ŠITÍ AJKA

Precizně ušité věci na míru a látky vybrané podle stylu interiéru. Každý kus je originálním výrobkem z dílny Šití Ajka.

PROFESIONÁLNÍ ÚKLID

PROFESIONÁLNÍ ÚKLID

Profesionální úklidové služby pro ubytovací i restaurační zařízení zvládnou od běžného a pravidelného úklidu i velký rozsah prací.

POHODLNÉ VZDĚLÁVÁNÍ - VLASTNÍ POZNÁNÍ

POHODLNÉ VZDĚLÁVÁNÍ - VLASTNÍ POZNÁNÍ

Digitální svět se přesouvá i do roviny vzdělávání. Představujeme vám projekt, který přinese nový vítr do vašeho marketingu v penzionech. Projekt Vlastní poznání je moderním nástrojem poradenského portálu Vlastní cesta, který šetří váš čas i finance. Online projekt vám umožní věnovat se vzdělávání odkudkoli a kdykoli vám to bude vyhovovat.

PARAVÁNY DO KAŽDÉHO POKOJE

PARAVÁNY DO KAŽDÉHO POKOJE

Paravány mohou jednoduše vyřešit potíže s oddělením společných prostor, ale stejně dobře mohou být umístěny v každém pokoji a stát se neocenitelným pomocníkem hostů. Mnohdy je na cestách pohodlnější mít svých pár věcí na pokoji pěkně přehledně na očích, než je ukládat do skříně. Vždyť při pobytu v penzionu, hotelu či jiném ubytovacím zařízení jsou jeho hosté jen na chvíli. Pod značkou La Philipa jsou vyráběny paravány přesně na přání zákazníka. Je libo závěsná příčka na kravaty? Nebo věšák na motýlky?