BARMANSKÁ SHOW MARTINA VOGELTANZE

BARMANSKÁ SHOW MARTINA VOGELTANZE

Barman Martin Vogeltanz se propracoval díky své vůli a pravidelnému tréninku na špičkovou úroveň. Sbírá medaile a ocenění z evropských i světových soutěží. Svůj um předvádí na barmanských show exhibičních, ohnivých nebo ultrafialových. Barmana dělá na full-time, aktivně soutěží a zkušenosti ostatním předává ve své barmanské školičce.

ÚKLID NECHEJTE NA PROFESIONÁLECH

ÚKLID NECHEJTE NA PROFESIONÁLECH

Smetí všeho druhu, skvrny, znečistěné toalety. Po vydařených akcích je potřeba uvést vše do pořádku. Úklid sice můžete zvládnout i vlastními silami, ale bude vám to trvat podstatně déle a také vynaložíte větší námahu než specialisté, kteří se tím zabývají dnes a denně. O profesionálních úklidových službách, o tom, jak je důležité mít v záloze náhradní přístroje i kvalitní personál jsme se bavili s panem Jozefem Sedlákem, jednatelem ostravské úklidové firmy BEST OSTRAVA s.r.o.

NA ŠTĚPÁNA DO PENZIONU SLATINA

NA ŠTĚPÁNA DO PENZIONU SLATINA

Jeseníky nabízejí skvělé podmínky k lyžování, čisté klima a nespočet procházek. V penzionu Slatina v Horní Lipové připravují pro své hosty tematické pobyty po celý rok. „Vždy se věnujeme i výzdobě penzionu, na Velikonoce, Halloween, Vánoce, což je zásluha především mé ženy,“ sdělil Jiří Mertl, majitel penzionu Slatina. Jak dlouho dopředu připravujete tematickou nabídku? Tematické nabídky připravujeme cca 2-3 měsíce dopředu. Vždy záleží na jejich náročnosti a následné realizaci, kterou před uveřejněním nabídky osobně testujeme, tak abychom byli 100% přesvědčeni, že bude všechno O.K. O jaké pobyty jde? V průběhu roku nabízíme spoustu pobytů. Některé jsou spojené se svátečními dny, jako jsou velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty. Jiné souvisí s ročním obdobím, takže připravujeme pobyty letní i zimní. Také naše klientela je pestrá, konají se u nás zimní školy v přírodě, firemní školení a teambuildingy.

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ A DEKORACE

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ A DEKORACE

K předvánočnímu období patří úklid a příprava budov i okolí na sváteční dny. S přestihem vám přinášíme inspiraci na výzdobu a výrobu dekorací. Pokud si budete chtít výrobky nechat vyrobit na zakázku je v listopadu nejvyšší čas. Dekoracím z přírodnin na stůl nebo na dveře se po celý rok věnuje Pavlína Nixbauerová. Křehká skleněná krása učarovala Haně Tomíškové, která se věnuje výrobě vitráží technikou Tiffany a spékaného skla technikou Fusing. Výrobky, které z obyčejného papíru vyrábí Radka Birtusová jsou jejím velkým koníčkem. Její kreace jsou vkusné, decentní a profesionální. Precizně ušité věci jsou vizitkou také Šití Ajka. Švadlena Andrea Otavová umí vykouzlit nádherné výrobky z bytového textilu. Ubrusy, které doslova sednou na vaše stoly, s vánočním motivem ve zlaté nebo stříbrné barvě mohou rozzářit prostory jídelny a navodit vánoční atmosféru.

DO PRUDKÉ ZA ALENKOU V ŘÍŠI DIVŮ

DO PRUDKÉ ZA ALENKOU V ŘÍŠI DIVŮ

Podzimní tábory začali organizovat na vlastní pěst před deseti lety. Značka „Barevné prázdniny“ symbolizuje pestrost, protože stejně jako barev existuje široká paleta, tak se také organizátoři snaží nabídnout dětem i rodičům široké spektrum nejrůznějších zážitků. V programu Barevných prázdnin najdete hry a aktivity od sportovních přes výtvarné nebo dramatické, od kratičkých činností pro zasmání až po dlouhé strategické hry. „Hodně se bavíme a občas i trochu učíme, například na letošním letním táboře jsme měli pro zájemce přírodovědný kroužek. Spolupracujeme i soutěžíme, děláme výlety, hrajeme scénky, zpíváme u táboráku, tančíme na táborové diskotéce... to jsem vyjmenovala jen malou část toho, co s námi děti zažijí za jediný tábor. Hodně se jim věnujeme a rádi se necháváme strhnout jejich světem plným fantazie, krásným světem plným barev. Není to práce, je to pro nás srdcová záležitost,“ objasnila spoluzakladatelka Pavla Podloučková.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »